Cam Tavan Tente Fiyatları | Tenteks | 444 7 857

Cam Tavan

Cam Tavan Tente Özellikleri

Özel tasarım cam tavan sistemleri, alüminyum profiller ile eşsiz bir tasarım ile üretilerek estetik bir görünümün yanı sıra yalıtım gerektirmeyen bir sistemdir. 2°-22° eğim arasında kullanılabilir. Cam tavan, kullanıcıların farklı geometrik formlarda istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilebilir.

Özel Tasarım Cam Tavan

Sistemde yer alan ve özel olarak tasarlanan çelik destek profili kullanılarak ihtiyaç dâhilinde görsel görünüme zarar vermeden taşıyıcı takviyesi sağlanır. Sistem her ne kadar ince ve estetik görünse dahi kalın iç yapısı sayesinde dayanıklı ve uzun yıllar kullanım imkânı sunar. Özel tasarım cam tavan sisteminde, opsiyonel olarak içeriden cam taşıyıcı profillere entegreli SPOT LED ya da SOFT LED aydınlatma seçenekleri de uygulanabilir. Ayrıca sistem, kış bahçesi sistemindeki ön taşıyıcı ve duvar profilinin eklemli yapısı ve silikonsuz camlama yeteneği sayesinde kolay ve hızlı kurulabilme imkânı da sunar.

Cam Tavan Cam Seçenekleri

Tercihen reflekte, füme ve farklı cam renk seçenekleri sunarken Güvenli cam; “10mm Temperli” ya da “10 mm Temper+HavaBosluğu 5+5” lamine gibi kombinasyonlara uygun Optionally, SPOT LED or SOFT LED lighting ısıcam profillerinden üretilir.

Sabit Cam Tavan Sistemleri

Cam tavan sistemlerinde en çok tercih edilen model sabit cam tavan sistemidir. Cam tavan tente sistemleri geniş kullanım alanına sahiptir, özellikle balkon, veranda, teras, cafe, restoran, kış bahçesi, otel ve işletmelerde sıkça kullanılan cam tavan tente şeffaf camdan üretilir. Eğer kullanıcı gölgelendirme isterse cam tavan sistemi üzerine zip perde kullanılarak sistem desteklenir ve gölgelendirme sağlanır.

cam tavan tente sistemleri

Ayrıca cam tavan sistemlerinde füme ve opak cam seçenekleri ile de güneşin zararlı ışınlarında korunma imkanı sağlanır. Sabit cam tavan sistemleri iç ve dış cephelerde konforlu bir ortam oluşturur. Kullanıcılar tarafından büyük ilgi gören modern cam tavan sistemi üretiminde standart camlar yerine yüksek dayanıklılık ve yalıtım özelliğine sahip camlar kullanılır. Kış aylarında iklim şartları sebebiyle konforlu olarak kullanılamayan balkon, teras, kış bahçesi sistemleri cam tavan tente ile rahatça kullanılır. Kullanıcılar dışarıyı rahatça görebilir, ferah ve konforlu bir şekilde kullanır. Buna bağlı olarak cam tavan sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda manzara ve gün ışığının keyfini tüm gün boyunca dört mevsim çıkarmak mümkündür.

Cam Tavan Tente Sistemleri

Cam tavan sistemleri su yalıtım özelliği sayesinde yağışlı hava şartlarında kullanılır ve mekanın su ile temasını keser. Ayrıca cam tavan sistemlerinin temizliği oldukça kolaydır ve rüzgara, darbeye karşı dayanıklıdır. Kaliteli üretilen cam tavan sistemleri sağlam yapısı ile dikkat çeker ve sık sık bakım ihtiyacı gerektirmez. Bu sayede cam tavan sistemleri yıllarca konforlu ve güveni bir şekilde kullanılabilirler. Ses yalıtımı sağlama konusundaki üstün performansları sayesinde cam tavan sistemleri kullanıldıkları mekanları huzurlu birer yaşam alanları haline getirirler.

cam tavan sistemleri

Özel kalıp alüminyum profillerle ve bütüncül bir sistem anlayışı ile üretilen estetik görünümlü yalıtımsız cam tavan sistemleri 2.6 derece eğimde üretilir.  Spot LED aydınlatma, soft LED aydınlatma, güvenli şeffaf ya da füme cam gibi çeşitli entegre yapılar sisteme dahil edilebilir. Cam tavan sistemleri çeşitli geometrik formlarda tercihe ve ihtiyaca göre üretilir.

Cam tavan sistemleri günümüzce sıkça tercih edilen ve farklı modelleri ile kullanıcıların gözdesidir. Cam tavan tente sistemleri kullanıldığı mekanları daha konforlu ve estetik bir görünümle kavuşturması ile cam tavan modelleri tüm ihtiyaçları karşılayacak ve farklı beğenilere hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Modern, estetik ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken cam tavan sistemleri bu özelliği ile birçok alanda kullanılmaya başlamıştır. Cam tavan tente özellikle kafe, restoran, otel, kış bahçesi, yaz bahçesi, veranda ve balkonlar için ideal sistemlerdir. Ayrıca cam tavan tente sistemlerini diğer tente sistemleri ile birleştirebilir. Cam tavan sistemleri dayanıklı ve sağlam yapıları ile sıkça bakım gerektirmez ve temizliği de oldukça basittir. Tente sistemleri estetik görünümleriyle mekanlarınızın değerini artırırken farklı hava koşullarına karşı da üstün koruma sağlar. Bu sebeple cam tavan tente sistemleri avantajlı çözümlerdir. Cam tavan tente sistemi en basit özelliği ile çatının camla kapatılması fonksiyonuna sahip olsa da ısı, su ve ışık izolasyonu sayesinde de başarılı bir çözümdür. Cam tavan sistemleri su yalıtım özelliği sayesinde yağışlı hava şartlarında kullanılır ve mekanın su ile temasını keser. Ek olarak cam tavan sistemi rüzgara, darbeye karşı dayanıklıdır.

Kaliteli malzemeler ile sağlam şekilde üretilen cam tavan sistemleri güçlü yapısı ile dikkat çeker ve uzun ömürlü bir tente sistemidir. Bu özellikte cam tavan sistemlerinin yıllarca konforlu ve güveni bir şekilde kullanılabilmesi imkanını sunar. Ses yalıtımı sağlama konusundaki üstün performansları sayesinde cam tavan sistemleri kullanıldıkları mekanları huzurlu birer yaşam alanları haline getirirler. Cam tavan sistemlerinin kullanıldığı mekanlarda güneş ışığından direkt olarak faydalanmak mümkündür. Aynı zaman cam tavan sistemi sayesinde gökyüzünün eşsiz manzarasının da keyfini çıkarabilirsiniz.  Cam tavan sistemleri ile dört mevsim gün ışığından faydalanabilir ve gökyüzünü günün her saatinde konforlu bir şekilde seyredebilirsiniz. Cam tavan tente sistemleri, kış aylarında karı, yağmuru ve soğuk havayı içeriye geçirmeme, yaz aylarında ise güneşten faydalanma imkanı sunar.

1 Step 1
Size özel teklifimiz için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bayimiz olmak ister misiniz?

Ürünlerimiz ülkenizde size emanet

Kolay Montaj

Hızlı Teslimat

Satış Sonrası Destek

3D Tasarım Desteği

Tenteks Garantisi*

Uluslararası Sertifikalar

Eğitim Desteği

Dijital ve Reklam Desteği

1 Step 1
Bayimiz olmak için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right