Hareketli Tavan Sistemleri | Tenteks | 444 7 857

Hareketli Tavan Sistemleri

Tenkteks » Hareketli Tavan Sistemleri

Açılır hareketli tente sistemleri, dış mekânda vakit geçirmeyi seven kullanıcılara, dış mekânları ile yapıları arasında estetik bir bütünlük yakalama imkânı sunar. Kullanıcılar, geniş ürün yelpazemiz sayesinde yapılarına ve alanlarına en uygun açılır kapanır tente sistemlerini tercih edebilirler. İklim şartları ve hava koşulları sebebiyle yaşanan olumsuzluklar insanların dış mekânları aktif olarak kullanamamalarına sebep olur. Bu durumda hareketli tente, açılır kapanır tente olmak üzere tente sistemleri kullanıcılarının dış kapama sistemleri tercihleri arasında yer alır. İhtiyacın yanı sıra açılır tente ve tavan tenteler dış mekânın ve yapıların daha estetik ve şık bir görünmesine olanak sağlar. Kullanıcılar daha çok açılır kapanır tente modellerini tercih ederek yaşam alanlarını daha işlevsel hale dönüştürürler. 

Hareketli Tente Sistemleri

Hareketli tente sistemleri, raylı tente sistemi olarak bilinen pergola ve skyteks (bioklimatik) tente sistemi olmak üzere birçok modele sahip 2 farklı ürün grubudur. Açılır kapanır tente sistemleri kullanıcının tercihine göre farklı fonksiyonlara sahiptir. Tente sistemleri modellerine göre geriye toplanır ve 110 derecelik açı ile açılır, kapanır. Bu özellikler tente sistemlerinin kullanım alanına ve kullanıcının tercihine göre değişir. Tenteks ürün gamının genişliği ve uygun tente sistemi fiyatları ile kullanıcılarına kaliteli ürün, güvenli işçilik ile uzun ömürlü kullanım olanağı sunarak, kullanıcıların tasarruf sağlamasına imkân verir.

Açılır Tavan Tente Sistemleri

Açılır kapanır tente sistemlerinde kullanılan kumaşlar 5 yıl garantili ithal, 3 katmanlı Block Out SERGE FERRARI ve SIOEN’dir. Kumaşlar alev yürütmeme ve güneş ışığını geçirmeme özelliği olan özel bir yapıya sahiptir. PVC esaslı flexy özelliğiyle dış hava şartlarına en uygun kumaş tipidir. Otomatik tavan tente sisteminde 24 Volt led aydınlatma kullanılır. Bu aydınlatma sistemi (700 lümen-3000 kelvin-gün ışığı) ve ortalama m2’ye bir adet gelecek şekilde tasarlanır. Aydınlatmalar, açılır tente kumaş profiline uygulanarak polikarbon led kasalar vasıtasıyla sisteme entegre edilir. Hareketli tente sisteminde kullanılmak üzere Becker ve Somfy motor seçenekleri olarak sunulur. Motor ve aydınlatma sistemi uzaktan kumanda sistemi ile çalışır.

Açılır Tavan Tente Sistemleri Fiyatları

Açılır kapanır tente fiyatları, kullanıcıların belirttiği ölçülere göre uzman ekipler tarafından fiyatlandırılarak kullanıcıya iletilmektedir. Her proje kullanıcıya özel ölçü ve tercihler doğrultusunda tasarlanması sebebiyle tek ve sabit bir fiyat söz konusu olamamaktadır. Ancak kullanıcının belirttiği ölçü ve tercihlere göre tente sistemleri için en uygun fiyatlandırma yapılır.

1 Step 1
Size özel teklifimiz için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bayimiz olmak ister misiniz?

Ürünlerimiz ülkenizde size emanet

Kolay Montaj

Hızlı Teslimat

Satış Sonrası Destek

3D Tasarım Desteği

Tenteks Garantisi*

Uluslararası Sertifikalar

Eğitim Desteği

Dijital ve Reklam Desteği

1 Step 1
Bayimiz olmak için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right