Pergola Kış Bahçesi Sistemleri Ve Fiyatları | Tenteks | 444 7 857

Pergola Kış Bahçesi Sistemleri

Tenkteks » Pergola Kış Bahçesi Sistemleri

Kış bahçesi sistemleri mimari yapılarınızın kullanım alanını genişletir ve yaşam alanınızın konforunu artırır. Pergola kış bahçesi sistemleri gölgelendirme amacıyla inşa edilmekte ve özellikle yaz aylarında ve sıcak mevsimlerin daha uzun sürdüğü coğrafyalarda tercih edilmektedir. Çevresi açık olarak kullanılan pergola sistemi, kış bahçesi modelleri ile birleştirildiğinde sistem, özel tasarım kış bahçesi haline dönüşür. Dekoratif kış bahçesi sistemleri, otel, restoran, teras, bahçe, veranda, balkon gibi yapılarınızı destekleyici alanlarda tüm çevresi cam ya da ısı yalıtımlı camlar ile kapatılarak oluşturulur bu sayede sistemin kış aylarında ve soğuk mevsimlerde de kullanılmasına olanak tanır.

Cam Tavan

automatic glass

Giyotin Cam

Sürgülü Cam

zip perde

Zip Perde

Kış Bahçesi Tente Modelleri Nelerdir?

Kış bahçesi tente modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kış bahçesi modelleri; cam tavan, giyotin cam, sürgülü cam olmak üzere 3 farklı kategoride incelenebilir. Ancak kış bahçesi tasarlanırken bu sistemler, diğer tamamlayıcı ürünlerle birlikte kullanılabilir ve kış bahçesi tasarımları oluşturulabilir. Son dönemlerde konut ve işletmelerde oldukça sık rastlanan kış bahçesi dekorasyonu, kış bahçesi modellerini daha da trend hale getirmekte. Kullanıcılar dış mekan kış bahçesi tasarlarken hem estetik hem de fonksiyonel bir çözüm ararken aynı zamanda kış bahçesi fiyatlarına da dikkat etmektedir. Firmamız tam da bu talebe karşılık gelen estetik ve fonksiyonel tasarımlar üretmekte ve uygun fiyat politikası ile müşterilere sunmaktadır. 

 Cam Tavan Tente

Cam kış bahçesi olarak bilinen cam tavan, özel tasarım alüminyum profilleri ile, bütüncül bir sistem anlayışına göre üretilmektedir. Cam balkon kış bahçesi estetik görünümlü yalıtımsız bir kış bahçesi sistemidir. Cam tente 2°-22° eğim arasında uygulanabilir. Açılır kapanır cam tentefarklı geometrik formlarda beğeni ve ihtiyaçlarınızı karşılayan uygulamaları olanaklı kılar. Ayrıca cam balkon kış bahçesi özel tasarlanmış çelik destek profili ile gerek görüldüğü yerlerde görselliği bozmadan taşıyıcı takviyesi yapma imkânı da sunar. Cam kış bahçesi ince görünümüne rağmen kalın içyapısı sayesinde dayanıklı ve uzun ömürlü bir kış bahçesine sahip olmanızı sağlar. Kış bahçesi sisteminde kullanılan izolasyon fitilleri EPDM standartlarında üretilmiştir.

Cam Tavan Tente Avantajları

Açılır kapanır cam tente sistemleri konutlarda ve işletmelerde kullanıldığında kullanıcının birçok farklı avantaj elde etmesine imkan tanır. Cam kış bahçesi ile kullanıcılar, mekanlarında 4 mevsim konforlu ve gökyüzünün gece ve gündüz olmak üzere sürekli görme ve ferah bir ortamda vakit geçirme ve manzara olanağı elde eder. Kış bahçesi sistemleri işletmelerin daha çok müşteriye ulaşmasını sağlar. Kış bahçesi sistemleri, bir yapıya eklenen ve iç mekan ile dış mekan arasında geçiş sağlayan özel yapılardır. Cam tente genellikle cam ve alüminyum panel gibi malzemelerden üretilir ve olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar.  Kış bahçesi sistemleri, cam panelleri ve tavanları sayesinde doğal güneş ışığının iç mekana girmesini sağlar. Açılır kapanır cam tente mevsim değişikliklerine uyum sağlar. Soğuk hava ve yağışlı günlerde dışarıda vakit geçirmek zordur, ancak kış bahçesi içinde bulunarak doğayla iç içe olma fırsatı sağlanabilir.

Giyotin Cam Tente

Giyotin cam balkon, inovatif otomatik pencere sistemleri olarak bilinir ve motorlu bir sistemdir. Giyotin cam sistemleri modülünün çalışma şekli otomatiktir. Giyotin cam balkon sisteminde bulunan camlar, 8 mm temperli ya da 20 mm ısıcamlı olarak üretilmektedir. Üçlü yan ray kanalları içerisinde yer alan camlar dikey hareket etmektedir. Giyotin cam sistemlerinde yer alan camların yukarı aşağı hareketi, ithal Elatech kayış, askı plangalar ve motor ile sağlanır. Bu güçlendirilmiş hareket sistemi ile camlara orantılı bir hareket kabiliyeti kazandırılmıştır. Giyotin cam sisteminin en önemli özelliği sistemin ilk sırasında yer alan sabit camdır. Diğer hareketli camlar söz konusu bu sabit camın üzerine çekilir. Sistemin bu kadar fonksiyonel ve otomatik olmasının yanı sıra giyotin cam balkon fiyatları tim kullanıcıların bütçesine uygundur.

Giyotin Cam Tente Avantajları

Giyotin cam tentenin kullanıcılara sağladığı en büyük avantaj sistemin güvenli ve sağlam bir yapıda olmasıdır. Diğer yandan giyotin cam sistemleri, kullanıcıların konut ve işletme alanlarına estetik olarak değer katar. Modern ve şık bir tasarımla oluşturulan giyotin cam sistemleri hem iç mekanın hem de dış mekanın estetik bütünlük sağlar. Bu da ortamın değerini artırır. Giyotin cam sistemleri dış etkenlerden korunma özelliği ile daha rahat bir mekanda vakit geçirme imkanı sağlar. Hava koşullarından etkilenmeden dış mekanda vakit geçirme avantajı sağlar.

Sürgülü Cam Tente

Sürgülü cam balkon, alüminyüm kasa içerisinde, yatay yönde hareket eden, kafe ve restoran gibi işletmelerin yanı sıra, geniş cepheli konutlarda tercih edilir. Balkon sürgülü cam modern ve geleneksel mimariye kolayca uyum sağlayabilir. Sistemin kurulacağı yerin yapısına göre eşiği, zeminle aynı seviyede tutup, estetik bir görünüm elde etmekle beraber, üzerinden takılmadan geçişi sağlamaya olanak tanır. Sürgülü cam balkon modellerinde yer alan kanatlardaki özel kilit ile sistem, güvenlik zafiyeti vermez. Camın 8 mm ve 4+9+4mm ısıcamlı seçenekleri vardır. 

Sürgülü Cam Tente Avantajları

Balkon sürgülü cam avantajları arasında darbeye karşı dayanıklıdır ve kırılma halinde tehlike arz etmez. Ürün profilleri istenen renge boyanır; böylece her mekâna kolayca entegre edilebilir. Sürme cam balkon sistemlerinde kanatlar içeriye doğru katlanmadığından perde sistemlerinin çalışmasına uygundur. Maksimum kanat (cam) yüksekliği 3250 mm’dir. Alt kısımlarında kullanılan rulmanlar vasıtası ile sessiz olarak çalışır. Kanatlarda kullanılan ara çekme kapaklar ile camlar istenilen yere toplanır. Sürgülü cam balkon fiyatları uygun fiyat politikasına göre belirlenir ve her bütçeye uygun olarak fiyatlandırılır.

Zip Perde Tente

Zip perde, teknoloji ve tasarımın gelişmesiyle alışıla gelmiş tenteler yerine daha güzel, daha kullanışlı ve dikkat çekici görselliği ile tercihler arasında ilk sırada bulunur. Zip perde modelleri, dış mekanlarda cam tavalarınızın stor perdesi olarak talep görmektedir. Zip perde sistemlerinin mekanizmasında bulunan motorlu fermuar sistemi sayesinde soğuk ve rüzgardan korunmayı sağlar. 

Sürgülü Perde Tente Avantajları

Zip perde sistemlerinde ye alan  özel mikro delikli kumaş sayesinde zip perde içerdeki hava sirkülasyonunu sağlar. Zip perde kumaşları yan germe sistemiyle sarkmaz kırışmaz. Zip perde sistemleri pergola tente sistemleri ile kullanılması sebebiyle pergola zip perde olarak da bilinmektedir. Bir diğer avantajı da pergola tente sistemlerini daha kullanışlı hale getirmesidir. 

Kış Bahçesi Sistemleri Avantajları Nelerdir?

Kış bahçesi sistemleri avantajları değerlendirildiğinde ilk dikkat çeken mekanlarınızı estetik ve şık bir görünümle buluştururken 4 mevsim konfor sağlayarak sizlere açık alanda geçirdiğiniz vakti uzatma ve daha konforlu hale getirme imkanı sağlamasıdır. Kış bahçesi sistemlerinin bir diğer modeli kış bahçesi perde modeli olan zip perdedir. Cam balkon kış bahçesi sistemlerini daha kullanışlı ve konforlu hale getirmek için zip perde sistemleri ile birleştirebilirsiniz.

Kış Bahçesi Tente Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış bahçesi tente modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken ilk husus kullanıcının neye ihtiyacı olduğu ve tentenin kurulacağı alanın ölçü ve boyutlarıdır. Kış bahçesi sistemi kullanıcının tercih ettiği farklı modellerde tasarlanabilir. Asıl önemli olan kullanıcının istek ve ihtiyacının ne olduğunu iyi bilmesi ve satış temsilcisine en açık şekilde aktarmasıdır.

Kış Bahçesi İçin En Uygun Tente Malzemesi Nedir?

Kış bahçesi için kullanılan birçok tente malzemesi yer almaktadır, bunlar sağlam motor, özel kalı alüminyum panel ve profiller, zip perde, tente kumaşı, cam malzemeler ve sistemi kapatmak, özelleştirmek için kullanılan tamamlayıcı ürünlerdir. 

Kış Bahçesi M2 Fiyatları 2024

Kış bahçesi m2 fiyatları kullanıcının tercih ettiği tente modeline ve sistemin kurulacağı alanın boyut ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Tente fiyatları belirlenirken uzmanlar kış bahçesinin kurulacağı alanı keşfeder, projeyi tasarlar ve bu doğrultuda fiyatlandırır. Bu sebeple kış bahçesi m2 fiyatının belirlenmesi için uzmanlarla iletişime geçip kendi alanınıza yönelik tente fiyatını öğrenmelisiniz. Tente modelinizi seçmek ve tente fiyatının öğrenmek için bizlere iletişim sayfamızda yer alan farklı kanallardan dilediğiniz ile ulaşabilirsiniz.

1 Step 1
Size özel teklifimiz için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Bayimiz olmak ister misiniz?

Ürünlerimiz ülkenizde size emanet

Kolay Montaj

Hızlı Teslimat

Satış Sonrası Destek

3D Tasarım Desteği

Tenteks Garantisi*

Uluslararası Sertifikalar

Eğitim Desteği

Dijital ve Reklam Desteği

1 Step 1
Bayimiz olmak için lütfen formu doldurunuz.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right