Kurumsal

Kurumsal

Tenteks faaliyetine 1989 yılında başlamıştır. 20 seneyi aşkın bu süreçte yılların verdiği birikim ve tecrübe ile bugüne gelen firmamız, gerek ülke ekonomisi, gerek ülke politikaları ve gerekse bünyesindeki mücbir sebepleri ile zorunlu ve zorlu sınavlara maruz kalarak bugün TENTEKS TENTE SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanı ile çok daha güçlü, çok daha bilgi birikimine sahip bir şekilde sektöründe en kaliteli tente modellerini üretmektedir. En iyi hizmet ile en güvenilir firma unvanı alması tesadüf değildir. Prensipleri doğrultusunda hareket etmesi ile büyüme yolunda ilerlemesine her yeni dönemde hızlı bir ivme katmaktadır.

Tenteks üretmiş olduğu tente sistemlerinde sabit kalite politikası uygulamaktadır. Hiçbir şekilde yan ürün, alt ürün, ekonomik ürün vs. ayrımlara gitmeden tek kalite mantığıyla 1. Sınıf materyaller kullanarak, bu materyalleri 1.sınıf işçilik uygulayarak kaliteli tente modelleri elde etmektedir. Tente imalatı konusunda eğitim görmüş profesyonel ve güler yüzlü personeli ile mekânlarınıza sizin önem verdiğiniz hassasiyet ve titizlik ile tente uygulamaları yapmaktadır.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve uzun ömürlü ürünlerle yapılan uygulamalar sayesinde daha uygun maliyetler elde etmektedir. Benimsediği bu misyon ile gerek müşterilerine gerek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Hayatı kolaylaştırıp zenginleştirme amacıyla devamlı teknolojilerimizi güncelleyerek ve sürekli yeni çözümler üreterek yolumuza devam ediyoruz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözümleri sunmaktır ve devamlı müşteri memnuniyetini sağlamak bilincini her şeyin üzerinde tutmaktır.

Fabrikamız

Çözüm Ortaklarımız

Kalite Belgelerimiz

Sizi Arayalım!
""
1
Adınız, Soyadınız
Telefon
phone
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
EnglishTurkey